Vernostný program

Ak sa u nás zaregistrujete a budete nakupovať vždy na tento jeden účet, tak sa Vám za každý ďalší nákup odmeníme zľavou po prekročení stanovených hraníc. Všetky vaše objednávky sa automaticky sčítavajú a podľa Vášho obratu získavate vyššiu a vyššiu zľavu. Po prekročení danej hranice sa na vás vzťahuje príslušná zľava.

Po prihlásení sa na Váš účet vidíte vždy aká je vaša aktuálna zľava v rubrike "Profil" v kolónke "Moje zľavy". Zároveň tam vidíte aj sumu, za ktorú potrebujete nakúpiť, ak sa chcete dostať na vyššiu úroveň zliav.

Platí táto tabuľka zliav v závislosti od kumulovaného obratu:

Obrat nad 100 Eur = zľava 1%

Obrat nad 200 Eur = zľava 2%

Obrat nad 400 Eur = zľava 3%

Obrat nad 700 Eur = zľava 4%

Obrat nad 1000 Eur = zľava 5%

Obrat nad 2000 Eur = zľava 6%

Obrat sa ráta automaticky a to len z úspešných-vybavených objednávok (z objednávok prevzatých a zaplatených). Ak chcete zbierať zľavy, je dôležité aby ste sa vždy prihlasovali pod tým istým účtom.
Po prihlásení sa k svojmu účtu vidíte bežné ceny, zľava sa vypočíta až po vložení tovaru do nákupného košíka, teda celkovú cenu nákupu už vidíte po zľave.
Zľava neplatí pre tovar v akcii.
A to aj v prípade, že sa na akciové tovary uplatní pri objednávke zľava za vernosť, nakoľko nie je možné z technického hľadiska oddeliť tovary z bežnou cenou od tovarov v akcii.
Vyhradzujeme si právo meniť vernostné kategórie.